POPÜLER LİGLER - UEFA Şampiyonlar Ligi Bayanlar
- Kulüp Hazırlık Maçları
- İngiltere - Lig 2
- İngiltere - Ulusal Lig
- İtalya - Kupa Italia Serie C
- İtalya - Serie C, Grup A
- İskoçya - Lig 1
- İskoçya - Reserve Ligi
- Almanya Amatör - Bayernliga Kuzey
- Almanya Amatör - Bölgesel Ligi Kuzeydoğu
- Almanya Amatör - Oberliga Hamburg
- Almanya Amatör - Oberliga Rheinland-Pfa
- Arjantin - Copa de la Liga
- Arjantin - Copa de la Liga, Reserves
- Arjantin - Primera C
- Arjantin - Primera Nacional
- Bahreyn - 2nd Division
- Brezilya - Amapaense
- Brezilya - Amazonense
- Brezilya - Brezilya Şampiyonası, Kadınlar
- Brezilya - Campeonato Acreano
- Brezilya - Cearense, Serie B
- Brezilya - Mineiro
- Cezayir - Lig 1
- Ekvador - Serie B
- El Salvador - Primera Division, Reserves, Kapanış
- Galler - Cymru Şampiyonası Güney
- Galler - Cymru Şampiyonası, Kuzey
- Gana - Premier Lig
- İngiltere Amator - Isthmian Football Leag.
- İngiltere Amator - Konferans Güney
- İngiltere Amator - Konferans Kuzey
- İngiltere Amator - Northern Premier League
- İngiltere Amator - Professional Development Ligi
- İngiltere Amator - Southern Football League,Premier Division Güney
- İngiltere Amator - Southern Football League,Premier Division Merkez
- İzlanda - League Cup A, Kadınlar
- Jamaika - Premiyer Lig
- Katar - QFA Kupası
- Kazakistan - Kazakistan Kupası
- Kolombiya - Liga Femenina
- Kolombiya - Primera B
- Kosta Rika - Liga de Ascenso, Clausura
- Kuzey İrlanda - Şampiyonası
- Meksika - Liga MX, Kadınlar, Kapanış
- Meksika - Liga Premier Serie A
- Özbekistan - Pro Liga
- Paraguay - Division de Honor, Açılış
- Şili - Primera B
- Şili - Segunda Division
- Uluslararası Gençlik Ligi - Afrika Oyunlar
- Uluslararası Gençlik Ligi - U17 Bayanlar Avrupa Şampiyonası Elemeler
- Venezuela - Premier Lig
- Yunanistan - Süper Lig, Kadınlar
UEFA Şampiyonlar Ligi Bayanlar
İngiltere - Lig 2
Bradford City
22:45
22:45 - : -
|
Notts County
İngiltere - Ulusal Lig
Barnet FC
22:45
22:45 - : -
|
Eastleigh
İtalya - Kupa Italia Serie C
Calcio Padova
22:00
22:00 - : -
|
Calcio Catania
İtalya - Serie C, Grup A
LR Vicenza
21:30
21:30 - : -
|
US Fiorenzuola
İskoçya - Lig 1
Kelty Hearts FC
22:45
22:45 - : -
|
Alloa Athletic FC
Almanya Amatör - Bayernliga Kuzey
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi Kuzeydoğu
Babelsberg 03
21:00
21:00 - : -
|
Chemnitzer
Almanya Amatör - Oberliga Hamburg
Almanya Amatör - Oberliga Rheinland-Pfa
TSG Pfeddersheim
21:30
21:30 - : -
|
FV Dudenhofen
Arjantin - Copa de la Liga
Union de Santa Fe
CA Central Cordoba SE
Arjantin - Copa de la Liga, Reserves
Arjantin - Primera C
Juventud Unida San Miguel
Defensores de Cambaceres
Arjantin - Primera Nacional
Brezilya - Amazonense
Princesa Dos Solimoes AM
Sao Raimundo EC AM
Brezilya - Brezilya Şampiyonası, Kadınlar
Brezilya - Campeonato Acreano
AD Vasco Da Gama AC
23:00
23:00 - : -
|
Adesg AC
Brezilya - Cearense, Serie B
Tiradentes CE
22:00
22:00 - : -
|
Pague Menos CE
Brezilya - Mineiro
EC Democrata MG
CA Patrocinense MG
Cezayir - Lig 1
MC Magra
17:30
17:30 - : -
|
CR Belouizdad
Ekvador - Serie B
Manta FC
CD Independiente Juniors
El Salvador - Primera Division, Reserves, Kapanış
CD Aguila U20
CD Fas U20
Galler - Cymru Şampiyonası Güney
Galler - Cymru Şampiyonası, Kuzey
Gana - Premier Lig
Accra Lions
18:00
18:00 - : -
|
Accra Great Olympics
İngiltere Amator - Konferans Güney
İngiltere Amator - Konferans Kuzey
İngiltere Amator - Northern Premier League
İngiltere Amator - Professional Development Ligi
İzlanda - League Cup A, Kadınlar
UMF Tindastoll
Keflavik IF
Kazakistan - Kazakistan Kupası
Kolombiya - Liga Femenina
CD Cortulua
Independiente Santa Fe
Kuzey İrlanda - Şampiyonası
Meksika - Liga Premier Serie A
Chihuahua FC
Saltillo FC
Paraguay - Division de Honor, Açılış
Sportivo Ameliano
Sol De America
Uluslararası Gençlik Ligi - Afrika Oyunlar
Uluslararası Gençlik Ligi - U17 Bayanlar Avrupa Şampiyonası Elemeler
Venezuela - Premier Lig
Estudiantes de Merida
22:00
22:00 - : -
|
UCV FC
Yunanistan - Süper Lig, Kadınlar
Asteras Tripolis
Rea