Onlar resmen alıngan olarak doğmuşlar! Doğuştan alıngan 3 burç

Karakterler ve tavırlar bazen her şeyden üstün gelir. Bu alıngan burçlardaki durumda böyle. Alınganlıkları her şeyin üstünde gelen bu burçlara biri artık dur demeli. Tam bir tripkolik olan bu burçlar..

Onlar resmen alıngan olarak doğmuşlar! Doğuştan alıngan 3 burç
Yayınlanma: Güncelleme: 34 views

Karakterler ve tavırlar bazen her şeyden üstün gelir. Bu alıngan burçlardaki durumda böyle. Alınganlıkları her şeyin üstünde gelen bu burçlara biri artık dur demeli. Tam bir tripkolik olan bu burçlar resmen doğarken alıngan doğmuşlar.

Davranışı sözü üzerlerine alınan hiç olgunlaşmayan burçları sizler amacıyla derledik.

DOĞUŞTAN ALINGAN 3 BURÇ!

BALIK BURCU

Duygusal balık burçları, bu kadarda abartmayın her şeyi. O sözler sizin amacıyla değildi. O masadan kimse senin yüzünden kalmadı. Dünya senin yüzünden dönmüyor. Her şeyi bahane ederek ağlamaya bayılıyorsun. Sırf zarar ziyan ediyorsun. Hem kendini hem de çevrendekileri. Biraz soluk al gözlerini kapat aklını diğer işlerle meşgul et.

İKİZLER BURCU
Dengesizliğini duygu karmaşanı herkes kaldırmak mecburiyetinde değil. İnsanlar bununla ilgilenmiyorsa bu seni sevmedikleri manasına da gelmiyor. Kendini sevdirmek amacıyla ölçüt koymak yerine akışına bıraksan. Her seninle göz göze gelen sana aşık değil. Sakin ol şampiyon. Hayatta her şey senin amacıyla değil. Rahat bırak bir her şeyi de kendini de.

ASLAN BURCU
Herkes sana bakmıyor. Herkes seni beğenmiyor. Kendini özel mühim hissedecek kadar kafayı yeme. Evet iyi olabilirsin ama herkes senin gibi iyisine bakmıyor. Küçük dağların sahibi de değilsin ormanın kralı da. Sen sensin. Sen senken iyisin. Ötesi etrafını bunaltır. İtici görünürsün. Bunları kuşkusuz umursama ama kendi değerini de düşürme.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.