400’e yakın öğrenci bu programdan faydalanıyor! Tepebaşı Belediyesi’nden yaz kursları

Tepebaşı Belediyesi Bahriye Üçok Eğitim ve Gelişim Merkezi yaz dönemi eğitim programları yaklaşık 400 öğrencinin katılımı ile devam ediyor. Eğitimlere katılan çocuklar, eğlenirken öğrendiklerini belirterek merkezi çok sevdiklerini söylüyor. 400′..

400’e yakın öğrenci bu programdan faydalanıyor! Tepebaşı Belediyesi’nden yaz kursları
Yayınlanma: Güncelleme: 0 views

Tepebaşı Belediyesi Bahriye Üçok Eğitim ve Gelişim Merkezi yaz dönemi eğitim programları yaklaşık 400 öğrencinin katılımı ile devam ediyor. Eğitimlere katılan çocuklar, eğlenirken öğrendiklerini belirterek merkezi çok sevdiklerini söylüyor.

400′ YAKIN ÖĞRENCİ FAYDALANIYOR

Tepebaşı Belediyesi, çocukların gelişimine katkı sunan merkezlerle hizmet vermeye devam ediyor. Bahriye Üçok Eğitim ve Gelişim Merkezi, 9 derslik, 3 etüt salonu ve 1 tane de çok amaçlı salonu ile hizmet veriyor. Merkezde uzman eğitmenler tarafından 4,5,6,7 ve 8’inci sınıf öğrencilerine yönelik akademik ve sosyal gelişimi destekleyici programlar düzenleniyor. Merkezde açılan yaz dönemi eğitim programlarından 400’e yakın öğrenci faydalanıyor.

ÖĞRENCİLERDEN MERKEZ BEĞENİSİ

Merkezde, Matematik, Fen Bilgisi, İngilizce, Türkçe, Sosyal Bilgiler ve Rehberlik gibi alanlarda öğrencilere verilen eğitim desteğinden memnun olduklarını belirten öğrenciler, merkezi çok sevdiklerini söylüyor.
Derslere katılan öğrenciler, “Matematik, Türkçe, fen bilimleri, İngilizce gibi derslere katılıyoruz. Burayı çok seviyoruz, dersler dışında bahçemizde vakit geçirmeyi seviyoruz. Öğretmenlerimizi çok seviyoruz. Eğlenceli aktiviteler de yapıyoruz. Matematikte oynadığımız eğlenceli oyunları seviyoruz. Ayrıca derslerimize de faydalı oluyor. Arkadaş çevremiz de genişliyor. Derslerimizde başarılı oluyoruz, burayı çok sevdik” şeklinde konuşuyor.

Kaynak: İHA

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.