4 Şubat 2023 Günlük Burç Yorumları

4 Şubat 2023 Cumartesi Günlük Burç Yorumları Ay, Yengeç burcunda ilerliyor ve saat 11.49’da Aslan burcuna geçiş yapacak. Uzun zamandan beri beklediğiniz haberleri bugün alabilirsiniz. İş içerisinde terfi, yer değişiklığı..

4 Şubat 2023 Günlük Burç Yorumları
Yayınlanma: Güncelleme: 45 views

4 Şubat 2023 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Ay, Yengeç burcunda ilerliyor ve saat 11.49’da Aslan burcuna geçiş yapacak. Uzun zamandan beri beklediğiniz haberleri bugün alabilirsiniz. İş içerisinde terfi, yer değişiklığı gibi konular gerçekleşebilir. İşinizde mobbinge uğradığınızı düşündüğünüz konular var ise bunların üstesinden geleceksiniz. Alınganlık yapmadan evvelce karşınızdaki insana duygularınızı açık bir şekilde dile getirmelisiniz.

Koç Burcu 4 Şubat Günlük Burç Yorumları

Son vakitlerde özel hayatınızda çok da mutlu günler yaşamasanız da zaman zaman sizi şaşırtan tavırlarıyla partnerinizden vazgeçemiyorsunuz. Arada sırada onsuz yolunuza devam etmeyi düşünseniz de iyi bir düşünce olmadığının siz de farkındasınız. Aşk hayatınızı mutlu kılmak amacıyla yenilikler gerçekleştirmek her ikinize de iyi gelebilir, denemelisiniz. Bugünlerde unutkanlığınız sebebiyle parasal zarara uğrayabilirsiniz, ilgi.

Boğa Burcu 4 Şubat 2023 Günlük Burç Yorumları

Son günler yorucu olsa da, hayatın keyfini daha çok çıkarabileceğiniz ve vaktinızı hoşunuza giden konulara ayırabileceğiniz bir gündür. Çocuklar ya da sevdikleriniz amacıyla hareket edebilirsiniz, onları mutlu etmek isteyebilirsiniz. Sunmuş olduğunuz bir projeyi ya da meydana koyduğunuz fikri onaylayabilir ve başarılı olmak amacıyla çalışabilirsiniz.

İkizler Burcu 4 Şubat Günlük Burçlar

Kararlarınızı sezgilerinizin sizi yönlendirdiği yöne göre belirleyin. Aile yaşamınızda ev ve aileyi ilgilendiren konularda bir çok imkanla karşılaşabilir. Maddi konularda hiç beklemediğiniz insanlardan destek görerek bu alanlarda da mühim ilerlemeler yaşayabilirsiniz. Özel yaşamınızda diğerlerinden kaynaklanan etkilerin huzurunuzu bozmasına izin vermemeli duyduğunuz her söze inanarak partnerinize haksızlık etmemelisiniz. Üzülmek istemiyorsanız üzmemeyi öğrenmelisiniz.

Yengeç Burcu 4 Şubat Burç Yorumları

Bugün enerjiniz çok yüksek, etrafınız resmen sevgi pıtırcıkları ile dolu. Genellikle aşk hayatınızda yaşanacak ilerlemelere ilgi etmelisiniz. Partnerinizle alakalı öğrenecekleriniz ona olan güveninizi tazelemenizi sağlayabilir. İlişkinizde doğru insanı bulmuş olmanın huzuru ile daha doğru kararlar alabilirsiniz

Aslan Burcu 4 Şubat Günlük Burç Yorumları

Bugün aileniz ve yakın etrafınız vasıtasıyla girişimlerde bulunabilir; yeteneklerinizi yaşama geçirebilecek fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Mesleğinizle alakalı kendinizi tanıtmak, amacıyla fırsatlarla dolu bir gün. İşte bu basitlik size parasal getiriler sağlayabilir. Özel yaşamınızda da eğlenceli ilerlemeler söz hususu kalbiniz kalbi ile birleşecek sevdiğiniz insanla.

Başak Burcu 4 Şubat 2023 Günlük Burç Yorumları

Özel yaşamınızda ise ailenizle alakalı konularda adaletli olmalı ve doğrultu tutarak haklıyı haksızı birbirine karıştırmadan hareket etmelisiniz. Sevgilinizden duyacağınız sevgi dolu sözler ilişkinizi çok daha eğlenceli bir duruma getirebilir. Geçmişimden bugüne kadar yaşadığım bütün hadiseleri iyisiyle kötüsüyle kabulleniyor ve keşke’lerimi geçmişte bırakmayı seçiyorum.

Terazi Burcu 4 Şubat Günlük Burçlar

Partnerinizden ilişkiniz hususu ile alakalı kalıcı neticeler bekliyorsunuz lakin partneriniz bunun amacıyla erken olduğunu düşünüyor. Sizse bunun tam vakti olduğunu düşünüyorsunuz. Bazı tahsilat sorunlarınız sürmeye devam edecek lakin birtakım harcamalarınız amacıyla parasal kaynaklar bulmanız gerekliliğini düşünüyorsunuz ve bu sizi hem zorluyor hem de sizi agresifleştiriyor. Bu ara çok amacıylaize kapanık duruma geldiniz, bu sizi benmerkezci yaptı lakin kısa da olsa buna gereksiniminiz vardı lakin bunu uzun vakit sürdürmeniz etrafınıze zarar veriyor.

Akrep Burcu 4 Şubat Burç Yorumları

Bugün özel hayatınızda partnerinizle tatsız bir münakaşa yaşayabilirsiniz. Mutlu bir birliktelik yaşam sürdürmek istiyorsanız kıskançlıklarınızı sonlandırmalısınız. Bu sıralar hatalı anlamalarınız da son derece çok lakin bunların şuurlu yapılamadığını bilmelisiniz yoğun çalışmalarınız var biraz kendinize vakit ayırmalısınız. Yardıma olan bir arkadaşınıza bugün sizden destek bekliyor.

Yay Burcu 4 Şubat Günlük Burç Yorumları

Karşınızdakilere itimat edilir bir şekilde davranın ve onların güvenini kazanın. Manevi inançlarınız, idealleriniz doğrultuında yaşayın ve bu konudaki inançlarınız ile gücünüzü gösterin. Karşınızdakilerde ilginizi esirgemeyin ve iyi bir numune olmaya özen gösterin. Tıpkı iyi bir öğretmen gibi olun.

Oğlak Burcu 4 Şubat 2023 Günlük Burç Yorumları

Bugün etrafınıze karşı son derece kapalı ve ketum bir tavır amacıyladesiniz. Bazı hadiseleri yine yine irdeliyorsunuz. Beraber çalıştığınız bireylerin finans desteklerini isteyebilirsiniz. Onların size karşı tutumlarından değişik neticeler çıkarmadan evvelce hadiselerin sebebi üstünde durduğunuz zaman kısa vakitde çözüme ulaşabileceksiniz.

Kova Burcu 4 Şubat Günlük Burçlar

Çok sevmek karşınızdakini bunaltıyorsa durup bir düşünmek gerek. Sevgilinize aşırı kıskanç tutumlar sergileyerek onun kendinizden uzaklaştırıyorsunuz. Sevginizi göstermenin diğer yolları da var. İşinizle alakalı kuruntular yapmanız yersiz. Uykusuzluğunuzun kaynağı stres, siz de biliyorsunuz.

Balık Burcu 4 Şubat Burç Yorumları

Gücünüzü mantıklı davranışlarınızdan alıyorsunuz. Olaylara keskin bir bakış açısı getirirken, sizi tenkit edenlere karşı savunma mekanizmanız hazır. Bugün, arkadaşlarınızın davranış biçimlerini yargılamanız, size yeni bir performans sağlayacak. Onların görüşlerini, mühim bir şekilde etkiliyor ve yönlerini değiştiriyorsunuz.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.