2 Şubat 2023 Günlük Burç Yorumları

2 Şubat 2023 Perşembe Günlük Burç Yorumları Ay, Yengeç burcunda ilerliyor. Kendinizi iyi ya da kötü olarak kıyaslamaktan vazgeçin. Algınızı toplayacağınız bir güne ismim atıyorsunuz. Ay ve Jüpiter arasında gerçekleşen..

2 Şubat 2023 Günlük Burç Yorumları
Yayınlanma: Güncelleme: 33 views

2 Şubat 2023 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Ay, Yengeç burcunda ilerliyor. Kendinizi iyi ya da kötü olarak kıyaslamaktan vazgeçin. Algınızı toplayacağınız bir güne ismim atıyorsunuz. Ay ve Jüpiter arasında gerçekleşen zor olan açı ve Ay ve Venüs’ün yaptığı üçgen açı sizi birtakım şeylere ikna edebilir. Daha sıhhatli kararlar alacak ve kendinizi mühim hissedeceksiniz.

Koç Burcu 2 Şubat Günlük Burç Yorumları

Maddi konularda isteklarınız hiç bitmiyor. Bugün satın almayı düşündüğünüz şeylere bir sınır koymalı ve bütçenizi dengeleme konusu ile alakalı dikkatli davranmalısınız. Yönetici gezegeninizin konumu, bir grup işlerinizi çevrenizle kombinasyon bir şekilde halletmeniz gerekliliğini söylüyor. Kardeşlerle alakalı konular gündeme gelecektir.

Boğa Burcu 2 Şubat 2023 Günlük Burç Yorumları

Gün içerisinde gelecekle alakalı planlarınızla ilgilenmek amacıyla zaman yaratabilirsiniz. Sosyal konular daha çok ilginizi çekebilir. Sorumlu olduğunuz işlerinizde daha çok mücadele etmeniz gerekebilir. Yeni bölgelarda değişik şahıslarla tanışabilirsiniz. Arkadaş bölgeınızdan yeni aşklar gündeme gelebilir. Çevrenizde aranan insan olabilirsiniz.

İkizler Burcu 2 Şubat Günlük Burçlar

Kendinizle alakalı değişim ve güçlenme içerisinde olacaksınız. Genellikle parasal konulara odaklaşmanız yardımıyla birtakım problemlerinizi kolaylıkla çözüyorsunuz. Uzun süredir beklediğiniz fırsatlar ayağınıza gelecek. Koşullarınızın yönünü değiştirerek, kendinize yeni bir bölge hazırlayabilirsiniz.

Yengeç Burcu 2 Şubat Burç Yorumları

Bugün elinizde olmayan namacıylalerden ötürü kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz. Gizli düşmanlarınıza karşı dikkatli olmanızda yarar var. Kendi iç dünyamızla alakalı olaylara yoğunlaşabilirsiniz. Uğraştığınız işleri daha iyi duruma getirmek amacıyla çalışabilirsiniz. Akşam saatlerinde dostlarınızla uygulamalar gerçekleştireceğiniz süreler var. Özel hayatınızda işlemiş takıntını9zdan uzaklaşarak mutluluğu yakalayabilirsiniz.

Aslan Burcu 2 Şubat Günlük Burç Yorumları

Araştırmacı bir ruhla hareket ederek, çevrenizi sıkı bir şekilde irdeleyeceksiniz. Sistemli yapınızı daha da dikkat çekici bir şekilde vurgulayacak ve etrafınızda ilerleyen hadiseleri tekrar düzenlemek isteyeceksiniz. Bilinçaltınız özel duygularınıza takılmanız namacıyla oluyor. Bugün, ufak engellerin motivasyonunuzu bozmasına izin vermemelisiniz.

Başak Burcu 2 Şubat 2023 Günlük Burç Yorumları

Aşk hayatınızdaki karışıklık sizi kararsız bir duruma getirmiş durumda. Bu olumsuzluk sizin hayatınızın başka alanlarında vereceğiniz kararları da etkiliyor. Bu süreci atlatmak amacıyla ilk evvelce birbirinizi tanımaktan başlayabilirsiniz.

Terazi Burcu 2 Şubat Günlük Burçlar

Bugünlerde sinirlerinize hakim olmalı, duygularınızla değil aklınızla hareket etmelisiniz. Kendinizi doğru sözlerle ifade etmeli ve rahatsızlıklarınızı meydana koymalısınız. Genellikle çift temaslarınızda hatalı anlaşılmalara dikkat. Maddi konularda ise iyi haberler sizi bekliyor. Sorunlarınızın çözümünü sağlayacak kaynak çok uzak değil.

Akrep Burcu 2 Şubat Burç Yorumları

Bugün fikirlerinizi başkalarıyla paylaşmak isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla uygulama gerçekleştirmek amacıyla fırsatınız olacak. Gün içerisinde istek ettiklerinizi başarabilmek amacıyla tekrar harekete geçebilirsiniz. Bu hususta etrafınızdaki insanların desteğini alabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerden gelen paralar olabilir.

Yay Burcu 2 Şubat Günlük Burç Yorumları

Partnerinize çok zaman tanıdığınızı düşünüyorsunuz. Fakat amacıylaizde onsuz yapamayacağınıza dair bir his var. Bu his sizi çıkmaza sokmasına izin vermek istemiyorsunuz hem sevgi dolu hem de dikkatlisiniz. İş hayatınızda bulunduğunuz konumda mutlusunuz ve bu size akılcı kararlar almayı sağlıyor. Maddi anlamda kendi kazancınızı sağlıyor hem de artırabiliyorsunuz bile. Biraz kuşkucusunuz ve bu yanınızı sevmeseniz de elinizde olmayan bir durum.

Oğlak Burcu 2 Şubat 2023 Günlük Burç Yorumları

Gündeminiz ailevi konularla meşgul olabilir. İş hayatınızda iletişimi yoğun bir gündesiniz. Sorumlu olduğunuz konuların daha dayanıklı olması amacıyla çalışacağınız süreler var. Gün içerisinde kendinizi çok rahat ifade edebilirsiniz. Yakın çevrenizle alakalı konularda çok duygusal davranabilirsiniz. Akışta kalmaya özen gösterin.

Kova Burcu 2 Şubat Günlük Burçlar

Yoğun iş temponuzun getirdiği düzensiz hayat, sizin enerjinizi tüketiyor. Her yere gitme dilediğiniz içerisinde olduğunuz bu durumun ana sebebi. Artık kendinize süre yaratmanın vakti geldi. Tek başınıza geçireceğiniz süreler size aradığınız size dilediğiniz vakti verecektir.

Balık Burcu 2 Şubat Burç Yorumları

Ruhsal ve bedensel yönden kendinizi daha kuvvetli hissediyorsunuz. Şuana dek hep ertelemiş olduğunuz o zor kararları alabilmek amacıyla en ideal zamandasınız. Kendinize bir gün ayırın ve meseleyi bütün artıları ve eksileriyle, son bir kez iyice tartın. Takıldığınız son ayrıntıları da netleştirdikten sonra, kararınızı verin. Verdiğiniz kararın gerisinde durun ve bir daha da sorgulamayın. Kararınız doğru olacak.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.